Get Adobe Flash player

Regeneracja płyt ps2-ps3-xbox360

regeneracja płyt od 10 zł  regenerujemy  płyty na profesionalnej maszynie
BUFFER VMI3500regeneracja płyt bytom
naprawa płyt gry bytom

Buffer, jak potocznie nazywany, lub VMI3500 w oznaczeniu bardziej technicznym, wraca do ofert Kliniki Płyt po kilkuletniej przerwie a to za sprawą nowego formatu nośnika wysokiej rozdzielczości Blu Ray. We wcześniejszych formatach jak CD, DVD, Buffer był mało skuteczny co do naprawy głębokich rys, natomiast cena była relatywnie za wysoka. Teraz wykorzystywana opatentowana technologia OptoClear, znalazła nowe zastosowanie. Budowa nowoczesnych nośników wysokiej rozdzielczości, ze względu na bardzo cienką warstwę ochronną płyty, wymaga zastosowania bardziej zaawansowanej technologicznie metody regeneracji. Dotychczasowe metody, były bardzo skuteczne, ale obchodziły się dość drastycznie z nośnikiem. Wszystko to zdaje egzamin w starszych nośnikach, lecz w przypadku płyt Blu Ray, istnieje duże prawdopodobieństwo starcia warstwy ochronnej i utraty sprawności nośnika. OptoClear, wykorzystuje proces nagrzewania powierzchni płyty i "wtapiania" powstałych uszkodzeń mechanicznych do pierwotnego, gładkiego kształtu. Obrazowo rzecz przedstawiając, można tą metodę porównać do czynności prasowania. Za pomocą żelazka, wygładzamy wszystkie deformacje na powierzchni tkaniny. Podobnie dzieje się w przypadku procesu naprawy w maszynie Buffer. I tak dzięki nie ścieraniu warstwy ochronnej, możemy być spokojni o efekt naprawy płyty i jej sprawność techniczną. Do pełnej satysfakcji, brakuje nam wciąż skutecznej naprawy głębokich rys w starszych rodzajach nośników. Dlatego amerykańska firma Venmill, opracowała urządzenie uzupełniające

WorkMate, działające na zasadzie wielokrokowej naprawy, które wstępnie usunie uciążliwe rysy a Buffer finalnie nada płycie wygląd nowej.

 

Buffer wyróżnia się na tle innych urządzeń w segmencie profesjonalnych, czystością podczas obsługi. Nie wykorzystujemy do regeneracji żadnych mokrych substancji, dzięki czemu praca z urządzeniem jest szybka, sucha i estetyczna. Warte również wyróżnienia, jest wykonanie podzespołów Buffer`a. Obudowa przypomina stację roboczą PC, jest bardzo estetycznie pomalowana w kolory metaliczne, szuflada do której instalujemy porysowaną płytę, jest w pełni automatyczna.

Rekomendowany użytek komercyjny/ usługi regeneracji

Przy większych ilościach rabaty!

Telefon: 606 377 202 - zapytaj!